Büyükçekmece Çekyat Tamiri | 0530 995 8823 

Adres

Fetihtepe Mahallesi Tepeüstü Sokak No:98 Okmeydani / İSTANBUL

Telefon/Faks

0530 995 8823

Büyükçekmece Çekyat Tamiri

Büyükçekmece Çekyat Tamiri

20Eki

2018

İstanbul Çekyat Tamiri

Büyükçekmece Çekyat Döşeme

Büyükçekmece çekyat tamiri, Büyükçekmece de bulunan firmamızda. İstanbul çekyat döşeme ve İstanbul çekyat tamiri ile ilgili birçok işlerinizi

Büyükçekmece çekyat tamiri, Büyükçekmece de bulunan firmamızda. İstanbul koltuk döşeme ve İstanbul koltuk tamiri ile ilgili birçok işlerinizi itinâ ile yapıyoruz. Büyükçekmece koltuk döşeme olarak yaptığımız birçok çalışmada müşterilerimizin beğenisi epey bir kazandık ve kazanmaya devam ediyoruz. İstanbul koltuk döşeme olarak yönettiğimiz bu çalışmalarda gerek Büyükçekmece koltuk döşeme gerek diğer illerimiz de yönettiğimiz çalışmalar ne kadar üst düzey hizmet verdiğimizi göstermektedir. Koltuklarınızda alım süresinden teslimat süresine kadar bilgi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra yapım aşamasın da olduğunda bile whatsapp üzerinden de bilgi ve fotoğraf alabilirsiniz.

Büyükçekmece Koltuk Döşeme İçin Nasıl Kumaş Temin Edeceğim ?

Diğer firmalara göre Büyükçekmece çekyat döşeme atölyemizde birçok kumaş seçeneği mevcut. Bu nedenle koltularınız için kumaşlara atölyemizden göz atabilirsiniz. Whatsapp üzerinden de istediğiniz kumaş türünü söyleyerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Kumaşlarımız ve derilerimiz garantili ve kaliteli ürünlerdir. Eğer bizim seçeneklerimizi beğenmediyseniz. Sizin belirlediğiniz kumaşı siz eğer alırsanız sadece işçilik yaptırabilirsiniz. Büyükçekmece koltuk döşeme işleriniz için bizimle whatsapp üzerinden veya e-mail üzerinden iletişim kurarak fiyat ve yaptıracağınız işlemler hakkında bilgi alabilirsiniz. Büyükçekmece çekyat tamiri konusunda rakip tanımıyoruz.

Sıkça Rastlanan Koltuk Arızaları Ve Tamirleri ?

 

Oturduğum Koltuk İçeri Çöküyor Neden ?

Koltukların oturma kısmında genellikle esnek ve gerekli ergonomi için lastik kolon ya da paralel yay tercih edilir. Koltuk iskeletinize çakılı olan lastik kolonları veya paralel yayların zamanla sıkıntı çıkarması sonucu eski  sertlikte etki göstermez ve oturduğunuzda çökmeler meydana gelebilir. Bu sebeple koltuğa oturduğunuzda içeri doğru çökme ve fazla derinlik hissedebilirsiniz. Bu sorunu çözmek için atölye ortamında üst döşemesinin sökülerek lastik kolonların gerilmesi ve tekrar çakılması gerekir eğer bunlarda sonuç vermez ise lastik kolonların veya paralel yayların değiştirilmesi söz konusu olabilir. Diğer sorun ise süngerin ölmesi diye söylenen süngerin direncinin kırılması ile oluşabilecek çökmeler. Bu sorun daha az masraflıdır ve çözümü oturduğunuz süngerin değişmesidir.

Oturduğum Zaman Koltukdan Ses Geliyor Veya Sallanıyor ?

Bu sorun genellikle koltukların iskeletlerinde oluşan sorunlardan meydana gelmektedir. İskeletin yapısında kullanılan ahşap-suntalam, ahşap, ahşap-demir  gibi birçok materyallerin karışmasıyla oluşturulmaktadır. İsketlet kısımların birleştirilmesinde kullanılan materyallerin zamanla sorunlar çıkartmasından meydana gelen bir sorundur. Bu sorunlardan sebep iskeletin yapısında bozulabilir ve sallanmalar doğal olarak meydana gelir. Bu sorunun çözümü olarak Koltuk iskeletinin komple gözden geçirilmesi gerekmektedir.

Koltuk Döşeme Fiyatları Genel Olarak Ne Kadardır ?

Koltuk döşeme fiyatları genellikle normal alınan koltuğun %50 - %75 gibi bir fiyatın arasında mâl olur. Koltuk döşeme işlemi yapılırken sadece koltuk iskelet kısımı değişmez. Diğer birçok parça kumaş ve sünger tıpkı sıfır üretim gibi sıfırdan yapılır. Koltuk süngeri ve koltuk iskeletinin koltuğa maliyeti ise %30 cıvarındadır. Bu belirtilen pay koltuk döşeme aşamasından çıkartılarak fiyatlar verilir. Ayrıca müşterinin istediği kumaşa ve belirttiği yapıya göre fiyatlarda oynamalar fiyatın artışına neden olabilir ve buna göre fiyat müşteriye iletilir. Büyükçekmece koltuk döşeme olarak Büyükçekmece koltuk tamiri alanında beldemize özel indirimlerimiz mevcuttur.

Koltuk Kumaş Değişimi Kaç Günde Olur ?

Koltuk takımında kumaş değişimi ilk 3 iş günü ve 10 gün içerisinde yapılır ve teslim edilir. Bu zaman müşterinin belirttiği talepler doğrultusunda artış gösterebilir.

Tamir Edilen Koltuğun Garantisi Var Mıdır ?

Koltuk döşeme ve tamir işleminde firmamızın yaptığı her işçilik ve her parça için garanti mevcuttur. Bu kapsamda meydana gelen ârızalar ücretsiz yapılır. Bunların dışında firmamızın işlem yapmadığı bir bölgede problem oluşuyorsa bu problem ücrete tâbidir.

Örneğin: Koltuk kumaş değişimi yapıldıktan sonra müdahale edilmeyen iskeletinde oluşacak problem garanti kapsamı dışındadır. Ve ücrete tâbidir.

Sıfır Koltuk Almak mı, Yoksa Koltukları Yeniden Döşetmek mi, Hangisi Daha Mantıklı ?

Bu gibi sorunlar tamamen müşteri ile alakalıdır. Maddi sorunlar göz onunda bulundurulursa koltukları yeniden döşetmek daha mantıklıdır. Eğer model değimi düşünülüyorsa ve maddi problemde ortada yok ise yeni koltuk almak daha mantıklıdır. Büyükçekmece koltuk döşeme olarak yeniden almaktan çok Büyükçekmece koltuk tamiri ni daha çok öneriyoruz.


Whatsapp = 0530 995 8823
Adress = Fetihtepe Mahallesi Tepeüstü Sokak No:98 Okmeydani / İSTANBUL


Bu yazı daha önce 30 kez okundu.

Yorum Yaz

Adınız

Email

Yorum

0 Yorum

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

en çok okunanlar

Beyoğlu Sandalye Tamiri

Beyoğlu Sandalye Tamiri 02 Ara, 2018

Arnavutköy Sandalye Tamiri

Arnavutköy Sandalye Tamiri 02 Ara, 2018

Şişhane Sandalye Tamiri

Şişhane Sandalye Tamiri 02 Ara, 2018