İstanbul Oto Koltuk Döşeme | 0530 995 8823 

Adres

Fetihtepe Mahallesi Tepeüstü Sokak No:98 Okmeydani / İSTANBUL

Telefon/Faks

0530 995 8823

İstanbul Oto Koltuk Döşeme


İstanbul Oto Koltuk Döşeme

15Eki

2018

İstanbul Koltuk Döşeme

İstanbul Oto Koltuk Tamiri

İstanbul oto koltuk döşeme, konusunda istanbul'da ismini duyurmuş bir koltuk döşeme markasıdır. İstanbul koltuk döşeme konusunda da ismini duyurmuş olan firmadır.

İstanbul oto koltuk döşeme, konusunda istanbul'da ismini duyurmuş bir koltuk döşeme markasıdır. İstanbul koltuk döşeme konusunda da ismini duyurmuş olan firmamız büyük bir özgünvenle çalışmaktadır. İstanbul oto koltuk kaplama sadece koltukları kaplama konusunu kapsamaz. Arabada bulunan tüm tekstil ve kaplama alanını içermektedir.

İstanbul oto koltuk tamirinde kullanılan malzeme döşeme kadar önemli bir etkendir. Çünkü malzemenin kalitesi ilerde yaşanabilecek yırtılma, leke tutma gibi sorunlaya yol açabilir. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için kaliteli malzeme kullanımına dikkat etmeniz gerekir. Malzemenin kaliteli olmasının yanında da ateşe karşı dayanıklı olmasıda sağlık ve güvenlik açısından önem arz ediyor. Nefes aldıran ve ter tutmayan kumaşları tercih etmeniz uzun yollarda veya uzun seyahatlarde daha ferah bir yolculuk geçirmenize yardımcı olacaktır. Seçilen malzemenin kalitesinin yanında da renk ve desen uyumunada dikkat edilmelidir. Zira bu uyumu sağlarsanız aracınız daha çok dikkat çekecek ve daha çok rağbet görecektir.

Oto koltuk döşemesini sadece koltuk kaplamayla sınırlı tutmayın. Çünkü aracınızda bir ev gibidir ona nasıl perde, halı, koltuk gibi dekor araçlarıyla süslüyorsanız, aynı bütünlüğü aracınızda da uygulamanız gerekiyor. Aracınıza koltuk kaplatırken veya ikinci el bir araç alırken ilk dikkat edilen şey koltuk, direksiyon, kapı ve tavan döşemeleridir. Bunlarla bir bütünlük oluşturursanız aracınızın iç dizaynı büyük bir çekicilik yaratacak ve çevreniz tarafından büyük bir ilgi odağı olacaktır. Şunu unutmamak gerekirki iç döşemedeki parça bütünlüğü aracın genel tasarımıylada orantılı olmalıdır.


Bu yazı daha önce 248 kez okundu.

Yorum Yaz

Adınız

Email

Yorum

0 Yorum

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

en çok okunanlar

Beyoğlu Koltuk Döşeme

Beyoğlu Koltuk Döşeme 20 Mar, 2019

Beyoğlu Sandalye Tamiri

Beyoğlu Sandalye Tamiri 20 Mar, 2019

Arnavutköy Sandalye Tamiri

Arnavutköy Sandalye Tamiri 02 Ara, 2018