Kağıthane Sandalye Tamiri | 0530 995 8823 

Adres

Fetihtepe Mahallesi Tepeüstü Sokak No:98 Okmeydani / İSTANBUL

Telefon/Faks

0530 995 8823

Kağıthane Sandalye Tamiri


Kağıthane Sandalye Tamiri

02Ara

2018

İstanbul Çekyat Döşeme

Kağıthane Sandalye Döşeme

Kağıthane sandalye tamiri, Kağıthane de bulunan firmamızda. İstanbul koltuk döşeme ve İstanbul koltuk tamiri ile ilgili birçok işlerinizi itinâ ile yapıyoruz.

Kağıthane sandalye tamiri, Kağıthane de bulunan firmamızda. İstanbul koltuk döşeme ve İstanbul koltuk tamiri ile ilgili birçok işlerinizi itinâ ile yapıyoruz. Kağıthane koltuk döşeme olarak yaptığımız birçok çalışmada müşterilerimizin beğenisi epey bir kazandık ve kazanmaya devam ediyoruz. İstanbul koltuk döşeme olarak yönettiğimiz bu çalışmalarda gerek Kağıthane koltuk döşeme gerek diğer illerimiz de yönettiğimiz çalışmalar ne kadar üst düzey hizmet verdiğimizi göstermektedir. Koltuklarınızda alım süresinden teslimat süresine kadar bilgi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra yapım aşamasın da olduğunda bile whatsapp üzerinden de bilgi ve fotoğraf alabilirsiniz.

Kağıthane Koltuk Döşeme İçin Nasıl Kumaş Temin Edeceğim ?

Diğer firmalara göre Kağıthane sandalye  döşeme atölyemizde birçok kumaş seçeneği mevcut. Bu nedenle koltularınız için kumaşlara atölyemizden göz atabilirsiniz. Whatsapp üzerinden de istediğiniz kumaş türünü söyleyerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Kumaşlarımız ve derilerimiz garantili ve kaliteli ürünlerdir. Eğer bizim seçeneklerimizi beğenmediyseniz. Sizin belirlediğiniz kumaşı siz eğer alırsanız sadece işçilik yaptırabilirsiniz. Kağıthane koltuk döşeme işleriniz için bizimle whatsapp üzerinden veya e-mail üzerinden iletişim kurarak fiyat ve yaptıracağınız işlemler hakkında bilgi alabilirsiniz. Kağıthane sandalye  tamiri konusunda rakip tanımıyoruz.

Sıkça Rastlanan Koltuk Arızaları Ve Tamirleri ?

 

Oturduğum Koltuk İçeri Çöküyor Neden ?

Koltukların oturma kısmında genellikle esnek ve gerekli ergonomi için lastik kolon ya da paralel yay tercih edilir. Koltuk iskeletinize çakılı olan lastik kolonları veya paralel yayların zamanla sıkıntı çıkarması sonucu eski  sertlikte etki göstermez ve oturduğunuzda çökmeler meydana gelebilir. Bu sebeple koltuğa oturduğunuzda içeri doğru çökme ve fazla derinlik hissedebilirsiniz. Bu sorunu çözmek için atölye ortamında üst döşemesinin sökülerek lastik kolonların gerilmesi ve tekrar çakılması gerekir eğer bunlarda sonuç vermez ise lastik kolonların veya paralel yayların değiştirilmesi söz konusu olabilir. Diğer sorun ise süngerin ölmesi diye söylenen süngerin direncinin kırılması ile oluşabilecek çökmeler. Bu sorun daha az masraflıdır ve çözümü oturduğunuz süngerin değişmesidir.

Oturduğum Zaman Koltukdan Ses Geliyor Veya Sallanıyor ?

Bu sorun genellikle koltukların iskeletlerinde oluşan sorunlardan meydana gelmektedir. İskeletin yapısında kullanılan ahşap-suntalam, ahşap, ahşap-demir  gibi birçok materyallerin karışmasıyla oluşturulmaktadır. İsketlet kısımların birleştirilmesinde kullanılan materyallerin zamanla sorunlar çıkartmasından meydana gelen bir sorundur. Bu sorunlardan sebep iskeletin yapısında bozulabilir ve sallanmalar doğal olarak meydana gelir. Bu sorunun çözümü olarak Koltuk iskeletinin komple gözden geçirilmesi gerekmektedir.

Koltuk Döşeme Fiyatları Genel Olarak Ne Kadardır ?

Koltuk döşeme fiyatları genellikle normal alınan koltuğun %50 - %75 gibi bir fiyatın arasında mâl olur. Koltuk döşeme işlemi yapılırken sadece koltuk iskelet kısımı değişmez. Diğer birçok parça kumaş ve sünger tıpkı sıfır üretim gibi sıfırdan yapılır. Koltuk süngeri ve koltuk iskeletinin koltuğa maliyeti ise %30 cıvarındadır. Bu belirtilen pay koltuk döşeme aşamasından çıkartılarak fiyatlar verilir. Ayrıca müşterinin istediği kumaşa ve belirttiği yapıya göre fiyatlarda oynamalar fiyatın artışına neden olabilir ve buna göre fiyat müşteriye iletilir. Kağıthane koltuk döşeme olarak Kağıthane koltuk tamiri alanında beldemize özel indirimlerimiz mevcuttur.

Koltuk Kumaş Değişimi Kaç Günde Olur ?

Koltuk takımında kumaş değişimi ilk 3 iş günü ve 10 gün içerisinde yapılır ve teslim edilir. Bu zaman müşterinin belirttiği talepler doğrultusunda artış gösterebilir.

Tamir Edilen Koltuğun Garantisi Var Mıdır ?

Koltuk döşeme ve tamir işleminde firmamızın yaptığı her işçilik ve her parça için garanti mevcuttur. Bu kapsamda meydana gelen ârızalar ücretsiz yapılır. Bunların dışında firmamızın işlem yapmadığı bir bölgede problem oluşuyorsa bu problem ücrete tâbidir.

Örneğin: Koltuk kumaş değişimi yapıldıktan sonra müdahale edilmeyen iskeletinde oluşacak problem garanti kapsamı dışındadır. Ve ücrete tâbidir.

Sıfır Koltuk Almak mı, Yoksa Koltukları Yeniden Döşetmek mi, Hangisi Daha Mantıklı ?

Bu gibi sorunlar tamamen müşteri ile alakalıdır. Maddi sorunlar göz onunda bulundurulursa koltukları yeniden döşetmek daha mantıklıdır. Eğer model değimi düşünülüyorsa ve maddi problemde ortada yok ise yeni koltuk almak daha mantıklıdır. Kağıthane koltuk döşeme olarak yeniden almaktan çok Kağıthane koltuk tamiri ni daha çok öneriyoruz.


Whatsapp = 0530 995 8823
Adress = Fetihtepe Mahallesi Tepeüstü Sokak No:98 Okmeydani / İSTANBUL


Bu yazı daha önce 73 kez okundu.

Yorum Yaz

Adınız

Email

Yorum

0 Yorum

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

en çok okunanlar

Beyoğlu Koltuk Döşeme

Beyoğlu Koltuk Döşeme 20 Mar, 2019

Beyoğlu Sandalye Tamiri

Beyoğlu Sandalye Tamiri 20 Mar, 2019

Arnavutköy Sandalye Tamiri

Arnavutköy Sandalye Tamiri 02 Ara, 2018